Akademie nejen pro seniory: Máme se bát budoucnosti?

Zdroj:Arcibiskupství pražskéArcibiskupství pražské
Rubrika: Domácí,Pražská arcidiecéze
Datum publikace6. 10. 2022, 9.49

Pastorační středisko arcibiskupství pražského vás zve ve středu 12. října od 9:30 na Akademii nejen pro seniory. Na téma: „Máme se bát budoucnosti? Uvažování nad dramaty současného světa.“ promluví historik Dr. Jan Stříbrný, druhý viceprezident České křesťanské akademie.

image:Image 18/source/orig/17402_14832_0_stribrny-jan-dr.jpg

Akce se koná v sále Pastoračního střediska (kostel sv. Vojtěcha), Kolejní 4, Praha 6.

Není třeba se předem přihlašovat! Sledujte pozorně naše stránky! V případě zrušení v souvislosti s covidovou situací uveřejníme oznámení.

Plánované termíny:

9. listopadu – Jak se vyznat ve sdělovacích prostředcích? s moderátorem Petrem Vizinou
14. prosince – Adventní duchovní obnova s P. Alešem Opatrným
11. ledna