Autogramiáda s P. Vojtěchem Kodetem k novému vydání jeho knihy

Zdroj:Karmelitánské nakladatelstvíKarmelitánské nakladatelství
Rubrika: Hlavní zprávy,O knihách
Datum publikace12. 7. 2022, 9.43

Obsáhlý knižní rozhovor se známým karmelitánem P. Vojtěchem Kodetem Bůh své bitvy neprohrává se dočkal druhého opraveného vydání, které právě zamířilo na knižní pulty. U této příležitosti proběhne autogramiáda s P. Kodetem, která se uskuteční během hlavní karmelské pouti v Kostelním Vydří, a to 17. července od 11.30 hodin po skončení poutní mše sv. v místním Karmelitánském knihkupectví. Knihu zde bude také možnost zakoupit.

image:Image 15/source/orig/14230_nahled-2022-07-autogramiada-2-1.jpg

„Autogramiády jsou vždy jedinečnou příležitostí, jak se potkat s autorem a odnést si víc než jenom jeho podpis v knížce. Není nad osobní setkání,“ říká editor Katolického týdeníku Jan Paulas, který knižní rozhovor s P. Kodetem vedl. V novém vydání úspěšného titulu byly opraveny některé jazykové chyby, jinak obsah zůstal nezměněn. Knihu vydaly společně Katolický týdeník a Doron.

Život z víry

image:Image Stesk po Kraji