Chodské slavnosti a Vavřinecká pouť 2022 v Domažlicích

Zdroj:Diecéze plzeňskáDiecéze plzeňská
Rubrika: Domácí,Plzeňská diecéze
Datum publikace10. 8. 2022, 16.04

Poutní mše svaté na Veselé hoře – Vavřinečku u Domažlic proběhnou v sobotu 13. a v neděli 14. srpna 2022. V rámci Chodských slavností se můžete těšit na bohatý kulturní program na hlavním domažlickém náměstí nebo v zahradě pod Chodským hradem.

image:Image 15/source/orig/14998_12271_0_p8110077.jpeg

Poutní mše svaté na Vavřinečku budou sloužit:

• v sobotu 13. srpna od 10:00 biskup plzeňský Mons. Tomáš Holub
  • v neděli 14. srpna od 10:00 P. Pavel Petrašovský, farář katedrály sv. Bartoloměje

Kompletní program letošních Chodských slavností najdete ZDE.

Život z víry

image:Image Kde farizejové udělali chybu