Diecézní muzeum: Petr a Miriam zvou děti k dalšímu poznávání

Zdroj:Biskupství brněnskéBiskupství brněnské
Rubrika: Domácí,Brněnská diecéze
Datum publikace1. 8. 2022, 13.29

Diecézní muzeum v Brně připravilo třetí díl vyhledávaných komiksových publikací, který dětem tentokrát představuje poutní místa brněnské diecéze.

image:Image 15/source/orig/14736_13393.jpg

Nová dětská komiksová publikace „Procházka po poutních místech brněnské diecéze pro nejmenší“ navazuje na dva úspěšné předchozí díly „Procházka po Petrově“ a „Procházka po brněnských kostelích“. které nejen dětem představily areál Petrova a katolické chrámy v centru Brna. Působivě ilustrované postavy dvou průvodců Petra a Miriam zavedou tentokrát děti do vybraných dvanácti poutních míst brněnské diecéze.

Bonusem pro malé poutníky je autorsky zpracovaná zábavná stolní hra. Podle ilustrací byla v roce 2016 na zakázku vyrobena dvojice loutek Petr a Miriam, které se pro dětské návštěvníky areálu brněnského Petrova staly jejich vítanými průvodci.

Mladí v církvi Kultura

image:Image Víra a polibek