Dolanské Navalis - svatojánská plavba (přihlašování do 31. května)

Zdroj:Diecéze plzeňskáDiecéze plzeňská
Rubrika: Domácí,Plzeňská diecéze
Datum publikace25. 5. 2022, 10.12

Zveme vás na svatojánskou plavbu „Dolanské Navalis“, která se uskuteční v sobotu 11. června se zahájením v 9:00 u kostela sv. Petra a Pavla v Dolanech u Hlinců.

image:Image 13/source/orig/12017_8903_0_nepomucky.jpeg

Odplouvá se v 10:30 hodin z Tábořiště Na Střelnici a Reggae baru v Liblíně a po řece Berounce se jede až ke kostelu sv. Petra a Pavla v Dolanech u Hlinců, před kterým stojí od roku 2013 socha sv. Jana Nepomuckého, patrona vodáků.

Po doplutí se v podvečer koná večerní volná zábava.
Uzávěrka přihlášek na plavbu je z důvodu rezervace lodí již 31. května 2022.

Světci dneška Kultura

image:Image Chvíle s otcem Špidlíkem (CD)
Chvíle s otcem Špidlíkem (CD) Tomáš Špidlík
image:Image Zita