Drtinová/Hošek, nejen o Dívčí katolické střední škole

Zdroj:cirkev.czcirkev.cz
Rubrika: Domácí,Pražská arcidiecéze
Datum publikace20. 5. 2022, 10.33

O Dívčí katolické škole v Praze, a nejen o ní, hovoří v rozhovoru s Danielou Drtivou pro DVTV bývalý ředitel této školy Luboš Hošek.

image:Image 12/source/orig/11760_8638_0_nedomazlenky-ii.jpeg
Autor fotografií

Celý rozhovor s pedagogem a teologem Lubošem Hoškem, který přes 20 let stál v čele Dívčí katolické střední školy v Praze, můžete od 1:00:20 h shlédnout na odkazu zde.

Život z víry Církevní školství

image:Image Kadas mana