Ekumenická modlitba za královnu

Zdroj:cirkev.czcirkev.cz
Rubrika: Hlavní zprávy,Domácí,Pražská arcidiecéze
Datum publikace13. 9. 2022, 16.33

Ve čtvrtek 15. září se od 18.00 uskuteční ve svatovítské katedrále ekumenická modlitba za královnu Alžbětu II., kterou pořádá Arcibiskupství pražské, Ekumenická rada církví a Anglikánská evropská diecéze. Modlitební setkání se uskuteční ve spolupráci s velvyslanectvím Velké Británie. Akci bude přenášet Česká televize.

image:Image 17/source/orig/16385_ekumenicka-modlitba.png

Liturgie a bohoslužby Ekumenismus

image:Image Skandál milosrdenství
Skandál milosrdenství Grzegorz Ryš