Fotografická výstava v katedrále ukazuje duchovní rozměr člověka

Zdroj:Arcibiskupství olomouckéArcibiskupství olomoucké
Rubrika: Domácí,Olomoucká arcidiecéze
Datum publikace18. 8. 2022, 9.32

Průřez významnými církevními událostmi loňského roku nabídne fotografická výstava, která je až do 2. září 2022 k vidění v lodi olomoucké katedrály sv. Václava. Pořádá ji zde společenství Člověk a víra společně s místní farností.

image:Image 16/source/orig/15498_12586_0_220818-cav.jpg

Celostátní nezisková organizace Člověk a víra zastřešuje práci dobrovolných fotografů z celé ČR, kteří uměleckou formou dokumentují významné křesťanské akce českých církví v naší zemi i v zahraničí. Společenství je otevřeno novým fotografům, kterým nabízí jednak obecné školení v oblasti fotografie, jednak školení specifické, z hlediska sakrální fotografie.

Zájemci se s dosavadní prací sdružení mohou seznámit a s jejich členy navázat kontakt i během výstavy. Ta je přístupná každý den od 6.30 až do večerních hodin.

Život z víry Média

image:Image Prameny světla
Prameny světla Tomáš Špidlík
image:Image Žena ať v církvi promluví