Křesťanský tábor RAFTcamp přilákal desítky zájemců

Zdroj:Arcibiskupství olomouckéArcibiskupství olomoucké
Rubrika: Domácí,Olomoucká arcidiecéze
Datum publikace8. 8. 2022, 14.57

Sedmdesát mladých lidí se v posledním červencovém týdnu na Arcidiecézním středisku života mládeže Přístav v Rajnochovicích zúčastnilo RAFTcampu, křesťanského tábora pro mládež ve věku 16 až 25 let. Tématem letošního, již 9. ročníku bylo vzkříšení Lazara.

image:Image 15/source/orig/14915_12095_0_220808-raftcamp-2.jpg

„Celý týden mladí lidé prožili jako společný čas modlitby, naslouchání, diskuse a také společné zábavy při sportu, v kavárně, u hudby a podobně,“ říká ředitel Přístavu P. Jiří Šůstek. „Další ročník se uskuteční od 23. do 29. července 2023 a přihlašování bude spuštěno po Velikonocích,“ dodává.

Mladí v církvi

image:Image Další příběhy pro potěchu duše
Další příběhy pro potěchu duše Bruno Ferrero
image:Image KáPéZetka vděčnosti s biblickými ženami v obzvlášť těžkých situacích