Mezinárodní setkání mládeže v Králíkách

Zdroj:Biskupství královéhradeckéBiskupství královéhradecké
Rubrika: Domácí,Královéhradecká diecéze
Datum publikace16. 8. 2022, 8.57

Setkání se koná ve dnech 21. - 26. 8. 2022 na Hoře Matky Boží v Orlických horách.

image:Image 16/source/orig/15353_12400_0_image.jpg

Věk pro účast 17 - 30 let, znalost angličtiny podmínkou. Čekají na vás workshopy o EU hodnotách, aktivním občanství a ekologii, sportovní hry, exkurze aj. Cílem je posílení vztahů mezi mladými, vytvoření prostoru pro společenství, sdílení a jednoty mezi národy.

Mladí v církvi

image:Image Další příběhy pro potěchu duše
Další příběhy pro potěchu duše Bruno Ferrero
image:Image Ať se ti život povede!
Ať se ti život povede! Guy Gilbert
image:Image Příběhy pro potěchu duše