Mládež děkanátu Nový Jičín se na Diecézní pouť do Frýdku vydá pěšky z Příbora

Zdroj:Diecéze ostravsko - opavskáDiecéze ostravsko - opavská
Rubrika: Domácí,Ostravsko-opavská diecéze
Datum publikace21. 9. 2022, 14.36

Na pěší pouť od „Marie k Marii“ se chystají mladí z děkanátu Nový Jičín v sobotu 1. října. Na Diecézní pouť za duchovní obnovu rodin s prosbou za nová kněžská a řeholní povolání chtějí doputovat. Trasa dlouhá 22 km začne v kostele Narození Panny Marie v Příboře. Cílem je frýdecká bazilika minor zasvěcená Navštívení Panny Marie.

image:Image 17/source/orig/16706_14146_0_boots-4522939_1280.jpg
Foto: Pixabay.com

Sraz poutníků v Příboře je naplánován na 8.00 hodin. Celodenní putování završí mše svatá s ostatními poutníky z celé diecéze, kteří se do Frýdku vydají již dříve auty, autobusy, vlakem nebo jiným způsobem. Mše svatá s biskupem Martinem Davidem začíná v 17.00 hodin a od 18.00 hodin bude program v bazilice pokračovat večerem chval. K účasti na pěší pouti zve kaplan pro mládeže novojičínského děkanátu P. Jan Jurečka.

Život z víry Mladí v církvi

image:Image Na cestě
Na cestě Brent Curtis, John Eldredge