Nová originální desková hra pro celou katolickou rodinu na téma církev

Zdroj:Diecéze ostravsko - opavskáDiecéze ostravsko - opavská
Rubrika: Domácí
Datum publikace1. 8. 2022, 13.18

Nové deskové hry s křesťanskou tematikou se objevují zřídka. Sortiment deskovek aktuálně rozšířilo brněnské nakladatelství Cesta. Ve spolupráci s Diecézním centrem mládeže brněnské diecéze vydalo společenskou hru s názvem Církev – otázky a odpovědi.

image:Image 15/source/orig/14734_11807_0_hracirkev.jpg

Smyslem hry je zábavnou formou hledat a nalézat odpovědi na otázky pěti kategorií: katechismus, církevní dějiny, kultura, světci a Bible. Autoři a vydavatel hry upozorňují na to, že je vhodná pro děti, které již mají za sebou formaci k prvnímu svatému přijímání.

K dostání je přímo na webu nakladatelství Cesta a v knihkupectví nakladatelství Cesta, které sídlí na ulici Rašínova 5 v Brně.

Život z víry

image:Image Živá řeka evangelia 3.
Živá řeka evangelia 3. Pavel Ambros
image:Image Duchovní otcovství
Duchovní otcovství Jacques Philippe
image:Image Otče, odpouštím vám
Otče, odpouštím vám Daniel Pittet
image:Image Živá řeka evangelia 2.
Živá řeka evangelia 2. Pavel Ambros