Pozvánka na Festival rodin do Nových Hradů

Zdroj:Biskupství českobudějovickéBiskupství českobudějovické
Rubrika: Domácí,Českobudějovická diecéze
Datum publikace25. 5. 2022, 14.47

Pastorační středisko Biskupství českobudějovického vás srdečně zve na „Festival Rodin: Všichni jsme jedna rodina“ do Nových Hradů k zakončení Roku rodiny.

image:Image 13/source/orig/12030_9042_0_family-festival-2022_cropped_486x273.png

Sejdeme se v sobotu 11. června v 9:00 v Nových Hradech, kde v kostele sv. Petra a Pavla bude slavena mše sv. s otcem biskupem. Pak následuje program pro děti, mládež i dospělé. Oběd bude formou pikniku (z vlastních zásob). Poté bude následovat představení Divadla Víti Marčíka a spousta her a zábavy pro celou rodinu, které zajišťuje město Nové Hrady. Nebude chybět ani koncert. Těšíme se na vás! Další aktualizované informace jsou na webu Prolidi.online.

Text: Martina Fürstová

Plakát ve vysokém rozlišení stáhnete ZDE.

Život z víry Rok rodiny

image:Image Deset návyků pro šťastné matky
Deset návyků pro šťastné matky Meg Meekerová
image:Image Miláčku, netrap mě...