Přímé přenosy bohoslužeb od 1. do 7. srpna 2022

Zdroj:Arcibiskupství olomouckéArcibiskupství olomoucké
Rubrika: Domácí
Datum publikace1. 8. 2022, 8.41

Všem, kdo se nemohou zúčastnit mše svaté v kostele, nabízíme přehled bohoslužeb vysílaných během následujících dní přímým přenosem v Televizi Noe a Radiu Proglas.

image:Image 15/source/orig/14707_11791_0_prime-prenosy-foto-pavel-langer.jpg

Vedle těchto sdělovacích prostředků lze využít také internetové přenosy bohoslužeb z farností, poutních míst a dalších kostelů. Jejich přehled je k dispozici na webu MseOnline.cz.

Televize Noe nabízí mši svatou ve středu od 12.05, uskuteční se v kapli ostravského studia Telepace.

Radio Proglas vysílá v úterý, čtvrtek a pátek bohoslužby od 18.00, tento týden to bude z brněnského kostela sv. Augustina, pražského kostela Panny Marie Sněžné a kostela Panny Marie Pomocnice v Brně-Žabovřeskách. V sobotu, o svátku Proměnění Páně, stanice odvysílá mši svatou v 7.00 z brněnského kostela sv. Augustina. V neděli od 9.00 pak nabídne mši svatou z kostela sv. Bartoloměje v Pardubicích. Během týdne zve Proglas také k modlitbě růžence: v pondělí a středu od 18.00 a v úterý, čtvrtek, pátek a sobotu od 22.30. V pátek od 15.10 se pak můžete připojit i k modlitbě korunky k Božímu milosrdenství.

Televize Noe

středa 3. 8., 12.05: mše svatá z kaple Telepace

Radio Proglas

úterý 2. 8., 18.00: mše svatá z kostela sv. Augustina v Brně