Setkáni v rodišti arcibiskupa Karla Otčenáška

Zdroj:Biskupství královéhradeckéBiskupství královéhradecké
Rubrika: Domácí,Královéhradecká diecéze
Datum publikace25. 5. 2022, 9.24

Mnoho pamětníků se sešlo v Českém Meziříčí, aby zavzpomínali na 23. královéhradeckého biskupa.

image:Image 12/source/orig/11982_8900_0_image.jpg

V rodišti arcibiskupa Karla Otčenáška v Českém Meziříčí celebroval biskup Josef Kajnek v neděli 22.5. mši svatou jako připomínku 11. výročí úmrtí arcibiskupa. Původně měla být na místním kostele odhalena pamětní deska, ale vzhledem k nečekané indispozici autora desky, bude tato instalována během měsíce. Akce se zúčastnilo mnoho lidí, kterým Karel Otčenášek ovlivnil život.  Koncert Smiling String Orchestra po bohoslužbě dotvořil atmosféru setkání.

Osobnosti Biskupové

image:Image Sedmistupňová hora