Týden modliteb za mládež 2022

Zdroj:Biskupství královéhradeckéBiskupství královéhradecké
Rubrika: Hlavní zprávy,Domácí
Datum publikace27. 10. 2022, 9.06

V týdnu od 13. do 20. listopadu 2022 bude probíhat Týden modliteb za mládež. Vyvrcholením Týdne bude nedělní Slavnost Ježíše Krista Krále, kdy budeme slavit 37. světový den mládeže.

image:Image 19/source/orig/18355_15927_0_image.jpg
Foto: archiv WYD

Smyslem Týdne modliteb za mládež je spojit se ve vzájemné modlitbě za mladé lidi. Nebojte se uspořádat modlitební setkání ve vašich farnostech. Modlit se může opravdu každý! Věříme, že každá i v našich očích nepatrná modlitba z upřímného srdce má smysl a Bůh si ji může použít pro obnovu mladé generace. Zapojte farníky všech věkových kategorií. Napište nám termín a místo setkání na anobohu [at] gmail.com, pomůžeme vám s propagací. V modlitbě za mládež se můžete také spojit prostřednictvím živého vysílání v TV Noe.

Na webu Sekce pro mládež ČBK najdete inspiraci, tiskové materiály a podněty k Týdnu.

Poselství Svatého otce Františka k 37. světovému dni mládeže 2022 a 2023

Informace pro mládež k SDM Lisabon 2023

„Dny mládeže v diecézích“ se budou konat od 26. do 31. července 2023, setkání v Lisabonu bude od 1. do 6. srpna 2023.

Život z víry Mladí v církvi

image:Image Jízda v levém pruhu
Jízda v levém pruhu Marek Vácha