Video z Vlčího doupěte: Už vím, zda je život v klášteře zábava

Zdroj:Arcibiskupství olomouckéArcibiskupství olomoucké
Rubrika: Domácí,Videa a podcasty
Datum publikace20. 5. 2022, 14.34

Tým Vlčího doupěte přináší další díl pořadu „Už vím“ s odpověďmi na otázky dětí, během doby velikonoční také se svědectvím některého z biskupů.

Pokud máte nějakou otázku, můžete ji poslat na e-mail vlcidoupe7@gmail.com nebo prostřednictvím aplikace Vlčí doupě.

Videa lze sledovat také na tomto kanálu YouTube.

Život z víry Mladí v církvi

image:Image Kostel [Návod k použití]
Kostel [Návod k použití] Jiří Macháně
image:Image Nevyšlapanou cestou
Nevyšlapanou cestou M. Scott Peck
image:Image Malý kompas víry
Malý kompas víry Max Kašparů
image:Image Jde v životě ještě o víc?
Jde v životě ještě o víc? Nicky Gumbel