Výběrové řízení na pozici vedoucího majetkové správy

Zdroj:Arcibiskupství olomouckéArcibiskupství olomoucké
Rubrika: Domácí,Olomoucká arcidiecéze
Datum publikace27. 9. 2022, 13.07

Arcibiskupství olomoucké vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa vedoucího správy majetku. Požadujeme SŠ vzdělání technického či ekonomického směru nebo VŠ, 5 let praxe ve správě nemovitostí a také 5 let na top manažerské pozici včetně vedení kolektivu. Podmínkou je také orientace v církevním prostředí.

image:Image 17/source/orig/16980_14330_0_arcibiskupsky-palac-antonin-basler.jpg

Ze všeobecných předpokladů požadujeme spolehlivost, samostatnost a schopnost pružně řešit problémy, dobré komunikační schopnosti a schopnost týmové spolupráce, řidičský průkaz skupiny B, kultivované vystupování a trestní bezúhonnost.

Místem pracoviště je kurie arcibiskupství (Biskupské náměstí 841/2), předpokládaný termín nástupu listopad 2022 nebo dle dohody, celý pracovní úvazek (40 hod. týdně).

Podrobné informace najdete ZDE.

PŘIHLÁŠKY v podobě profesního životopisu, dokladů o vzdělání a motivačního dopisu VLOŽTE SEM.

Ukončení příjmu přihlášek je 31. října 2022.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu bez udání důvodu.

Informace o zpracování osobních údajů: V souladu s článkem 13 nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (toto nařízení bude dále označováno jen jako „GDPR“) si Vás Arcibiskupství olomoucké, IČ: 004 45 151, dovoluje informovat, že bude v pozici správce zpracovávat zaslané osobní údaje za účelem realizace a po dobu konání výběrového řízení na základě oprávněného zájmu správce. Další informace o zpracování a ochraně osobních údajů včetně Vašich práv naleznete na stránkách správce www.ado.cz/gdpr. Zasláním dokumentů do výběrového řízení potvrzujete, že Vám byla poskytnuta informace o zpracování osobních údajů.