Webinář „Vstupy do škol“ představí přínos křesťanství pro naši civilizaci

Zdroj:Arcibiskupství olomouckéArcibiskupství olomoucké
Rubrika: Domácí,Olomoucká arcidiecéze
Datum publikace27. 9. 2022, 10.07

Na webinář, jehož cílem je zapojit lektory do vzdělávání dětí v rámci tzv. „Vstupů do škol s náboženskými tématy“ a přiblížit jim přínos křesťanství pro naši civilizaci, zvou všechny zájemce pracovníci olomouckého Centra pro školy. On-line setkání se uskuteční v úterý 4. října 2022 od 17.00 do 19.00.

image:Image 17/source/orig/16965_14317_0_210719-kostel-moric-opraveny-01.jpg

Centrum pro školy připravilo program plný významných křesťanských osobností a jejich přínosu v oblasti vědy, vzdělávání a kultury. Pro mladší děti představí aktivity, jak by náš stát mohl vypadat, pokud by u nás neexistovalo křesťanství. Po skončení webináře účastníci obdrží materiály e-mailem.

E-mailové přihlášky zasílejte nejpozději dva dny před termínem na e-mail polcrova.helena@ado.cz

Život z víry Pastorace

image:Image Být pastýřem